Se Si Öz

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır

Ayancık Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi’nin Başarılı Çalışmaları

Milli Eğitim Bakanlığı’nın organize ettiği 2009-2010 Proje Tabanlı Beceri Yarışmasına Ayancık Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri Elektrik-Elektronik ve Otomasyon alanında yapmış oldukları “AKILLI KALORİFER “ projesi ile katıldı. Sinop merkez ve ilçelerinde bulunan Mesleki Eğitim Kurumlarından öğrenci projelerinin katıldığı yarışma bu yıl oldukça çekişmeli geçti.

Son Güncelleme: Çarşamba, 31 Mart 2010 14:06 Devamını oku...
 

Ayancık’taki futbol sahası baştan aşağı yenilendi

Ayancık’taki futbol sahası, yani resmi adıyla Ayancık Gazi Stadı baştan aşağı yenilendi ve suni çimleme yapılarak modern bir futbol sahası görünümü kazandı.

Son Güncelleme: Çarşamba, 31 Mart 2010 20:09 Devamını oku...
 

Ayancık'ta "Termik Santrale Hayır" mitingi yapıldı

10.01.2010 pazar günü, Ayancık Çevre Platformu tarafından, Çaylıoğlu köyünde yapılması planlanan Termik santral için "Santrale Hayır" mitingi vardı.

Son Güncelleme: Çarşamba, 10 Mart 2010 23:15 Devamını oku...
 

2009 Yılı Hacılarından bir grup Hicaza uğurlandı

Miladi:2009/Hicrî:1430 yılı Ayancık'tan Hacca gidecek Hacı adaylarından bir grup törenle uğurlandı. Şirket kanalıyla Hacca gideceği öğrenilen hacı adaylarından, Ayancık Belediye Başkanının kardeşi Turan Ergün, eşi ve kayınvalidesi ile 6 Kasım 2009 Cuma akşamı otogarda yapılan merasimle uğurlandı.

Son Güncelleme: Çarşamba, 10 Mart 2010 23:16 Devamını oku...
 


Sayfa 45 / 45

Başlıklar

1989 yılından beri, sevgililer sevgilisi, insanlığı Onurlandıran Hz.Muhammed (s.a.v.)'in doğumu münasebetiyle kutlana gelen “Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri”nde 20.04.2013 günü akşamı (AKM)Ayancık Kültür Merkezinde D.İ.B. Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Dr. Hüseyin Kayapınar tarafından "Hz. Peygamber ve İnsanlık Onuru" isimli bir Konferans verildi... Konferansa Ayancık Kaymakamı Suat Yıldız, Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün, Emniyet Müdürü Tuncay Pekin, Türkeli Müftüsü Nazım Keçeci, ilçe daire amir ve memurları ile çok sayıda kadın ve erkek katılarak salon tıklım tıklım doldu.

Konferans ilçe Müftülüğü VHKİ. memuru Recep Ak'ın sunumunda saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başladı. Ardından Boyabat Müftülüğü Din Görevlilerinden Abdülkerim Kasım AĞCAKAYA'nın okuduğu Kur'anı Kerim huşu ile dinlendi. İlçe Müftüsü Basri Bektaş, kısa bir selamlama konuşması yaptı. Ardından, Ortaerkengünez camii İmam Hatibi Mustafa Şahin ve ilahi ekibi tarafından ney ve tef eşliğinde ilahiler seslendirildi. Daha sonra kısa özgeçmişiyle tanıtılarak sahneye davet edilen D.İ.B. Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Dr. Hüseyin Kayapınar, ayakta 45 dakika kadar bir konferans verdi.

Google

Ara

Bul