Se Si Öz

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır

Ayancık Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi’nin Başarılı Çalışmaları

Milli Eğitim Bakanlığı’nın organize ettiği 2009-2010 Proje Tabanlı Beceri Yarışmasına Ayancık Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri Elektrik-Elektronik ve Otomasyon alanında yapmış oldukları “AKILLI KALORİFER “ projesi ile katıldı. Sinop merkez ve ilçelerinde bulunan Mesleki Eğitim Kurumlarından öğrenci projelerinin katıldığı yarışma bu yıl oldukça çekişmeli geçti.

Son Güncelleme: Çarşamba, 31 Mart 2010 14:06 Devamını oku...
 

Ayancık’taki futbol sahası baştan aşağı yenilendi

Ayancık’taki futbol sahası, yani resmi adıyla Ayancık Gazi Stadı baştan aşağı yenilendi ve suni çimleme yapılarak modern bir futbol sahası görünümü kazandı.

Son Güncelleme: Çarşamba, 31 Mart 2010 20:09 Devamını oku...
 

Ayancık'ta "Termik Santrale Hayır" mitingi yapıldı

10.01.2010 pazar günü, Ayancık Çevre Platformu tarafından, Çaylıoğlu köyünde yapılması planlanan Termik santral için "Santrale Hayır" mitingi vardı.

Son Güncelleme: Çarşamba, 10 Mart 2010 23:15 Devamını oku...
 

2009 Yılı Hacılarından bir grup Hicaza uğurlandı

Miladi:2009/Hicrî:1430 yılı Ayancık'tan Hacca gidecek Hacı adaylarından bir grup törenle uğurlandı. Şirket kanalıyla Hacca gideceği öğrenilen hacı adaylarından, Ayancık Belediye Başkanının kardeşi Turan Ergün, eşi ve kayınvalidesi ile 6 Kasım 2009 Cuma akşamı otogarda yapılan merasimle uğurlandı.

Son Güncelleme: Çarşamba, 10 Mart 2010 23:16 Devamını oku...
 


Sayfa 44 / 44

Başlıklar

19.03.2013 Salı günü akşamı Köprübaşı camiinde Umreye gidecek olanlar için bir uğurlama merasimi düzenlendi. Çoğunluğu Ayancık Müftülüğü Kur'an Kursunda öğrenci olan bayanlardan sekizi eşiyle olmak üzere 45 kişi, grup görevlisi olarak başlarında Kur'an Kursu öğreticisi Esma Ak ile birlikte 20 günlük Umreye gittiler.

Akşam namazı ile yatsı namazı arasında köprübaşı camiinde ilçe müftülüğünün ilahi ekibi tarafından bir proğram icra edilerek, hac ilahileri ve kasidelerle, tekbir ve salâvatlarla vakit değerlendirildi. İlçe Müftüsü Basri Bektaş'ın kısa bir konuşması ve namazın ardından yaptığı duadan sonra cami önünde bekleyen otobüse geçen Umreciler, oldukça kalabalık olan yakınları ve sevenleri tarafından tekbirlerle Samsun-Çarşamba havaalanına uğurlandılar.

Google

Ara

Bul