Se Si Öz

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır

Ayancık'ta "Termik Santrale Hayır" mitingi yapıldı

10.01.2010 pazar günü, Ayancık Çevre Platformu tarafından, Çaylıoğlu köyünde yapılması planlanan Termik santral için "Santrale Hayır" mitingi vardı.

Son Güncelleme: Çarşamba, 10 Mart 2010 23:15 Devamını oku...
 

2009 Yılı Hacılarından bir grup Hicaza uğurlandı

Miladi:2009/Hicrî:1430 yılı Ayancık'tan Hacca gidecek Hacı adaylarından bir grup törenle uğurlandı. Şirket kanalıyla Hacca gideceği öğrenilen hacı adaylarından, Ayancık Belediye Başkanının kardeşi Turan Ergün, eşi ve kayınvalidesi ile 6 Kasım 2009 Cuma akşamı otogarda yapılan merasimle uğurlandı.

Son Güncelleme: Çarşamba, 10 Mart 2010 23:16 Devamını oku...
 


Sayfa 44 / 44

Başlıklar

82 nci İzmir Enternasyonal fuarında Sinop ili ilçeleriyle birlikte onur konuğu olarak özel bölümde yerini aldı. Devlet olarak Sirilanka'nın ve il olarak da Sinop'un onur konuğu olduğu İzmir Enternasyonal Fuarı, 82. yılında 63 ülkeden toplam bin 125 firmanın katılımıyla kapılarını açtı. 10 gün süren fuarda Ayancık standı da büyük ilgi gördü.

Ayancık kaymakamlığı ve Ayancık Belediyesi'nin de katıldığı İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), TBMM Başkan Vekili Güldal Mumcu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, İzmir milletvekilleri, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Sinop Valisi Yavuz Selim Köşger, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Davut Kavranoğlu, Sri Lanka Sanayi ve Ticaret Bakanı Rishad Bathiudeen ile 20'si bakan düzeyinde 40 ülkenin temsilcileri, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, konuk devlet temsilcileri, üst düzey bürokratlar ve iş dünyasının temsilcilerinin katılımıyla açıldı. 29 Ağustos - 8 Eylül Tarihleri arasında gerçekleşen fuarda Ayancık standını biz de ziyaret etme imkânı bulduk.

Google

Ara

Bul